Mediace on-line

Základy mediace on-line

Prakticko-teoretický on-line kurz.
Kurz probíhá celkem 4 dny (2 x 2), vždy od 9 hod do 16.30 hod.

Co se dozvíte?

Základy mediačního procesu, konflikt (nejen) z pohledu mediace a jeho přístupy k němu, základní dovednosti mediátora včetně komunikačních technik.Teoretické znalosti budeme interaktivně propojovat s praktickými ukázkami a procvičováním.

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny, kdo uvažují a připravují se na profesi mediátora, pro ty, kdo chtějí porozumět a naučit se efektivněji pracovat s konfliktem, pro učitele, sociální pracovníky, personalisty, advokáty, podnikové právníky, manažery a psychology.

Kdo kurz povede?

Mgr. Jitka Morávková (zapsaná mediátorka, facilitátorka, lektorka) a JUDr. Klára Dostálová (zapsaná mediátorka, advokátka, lektorka).

Termíny:

25. - 26. 6. + 1. - 2. 7.

Jaká je cena kurzu?

12.600,- Kč.

Jak bude kurz probíhat?

On-line, používáme program Zoom. Před začátkem kurzu si jej prosím nainstalujte, účastníkům zašleme e-mail s odkazem pro přihlášení.

Jak objednat kurz?

Kontaktujte mě na mailto:klara@prazska-mediatorka.cz nebo volejte +420 725 376 914


Kontakt

Máte obavy, že mediace pro vás není to pravé? Že to stejně nepomůže? Nevíte, co od mediace čekat? Chcete se na mediaci rovnou objednat, nebo zjistit podrobnější informace? Neváhejte mi zavolat, nebo napsat e-mail, ráda vám na vaše dotazy odpovím a budu se případně těšit na naše setkání.